Bu ürün için açık artırma sona ermiştir. Satıcı aynı ürünü ya da bir benzerini yeniden listelemiştir. Yeniden listelenen ürünü görmek için tıklayınız...
Ürün:Achromin LEKE GİDERİCİ KREM
  Listelendiği kategori: Ana Sayfa > Sağlık ve Güzellik > Vücut Bakımı > Diğer

Achromin LEKE GİDERİCİ KREM

Ürün no: 697157
 Üründeki durumunuzu görmek için üye girişi yapınızİzlemeye Al | Arkadaşına gönder 

 
Kazanan : ayse617(0)

Bitiş tarihi:6.11.2012 12:27:00(Açık Artırma Sona Erdi!)
Kargo ücreti:Alıcı Öder
Satıldığı şehir:İstanbul, Avcılar
Teklif sayısı:1 Teklif
En yüksek teklif:ayse617( 0)
Süper Fırsat! Bu ürünü peşin fiyatına 5 taksit olarak satın alabilirsiniz.
Listeleme ve ödeme detayları: 
Başlangıç tarihi:27.10.2012 12:27:00
Süre:10 günlük açık artırma
Ödeme seçenekleri:
+ EFT / Havale + Posta Çeki
Bonus Card ve CardFinans taksit seçenekleri için tıklayınız
Satıcı bilgileri
Satıcı:gyunda ( 4)
Olumlu yorum:% 0 Olumlu
Kayıt tarihi:12.01.2009

 Satıcı hakkındaki yorumlar
 Satıcıya sor
 Satıcının diğer ürünleri
 

Güvenle alın
1.  Satıcıyı tanıyın
İşlem sayısı: 4 | % 0Olumlu
Yorumları okuyun
2.  Nasıl güvende olduğunuzu keşfedin
Güvenli Ticaret sistemi ile ürünü teslim alınca ödeme onayını verin!

 Ürün Açıklaması
Achromin LEKE GİDERİCİ KREM

BeyazlatıcıKrem Genital Bölgeler ve Tüm Vücut

Görünümüne önemverenlerin en büyük sorunlarından biri de cilt lekeleridir.

 

KOLTUK ALTI VE GENİTALBÖLGE KARARMASINA SON

AYRICA GÜNEŞ KORUYUCU KULLANMANIZI GEREKTİRMEZ.

 

 

 

Leke sorunlarının giderilmesi için çabaharcayan birçok firma gibi ALENMAK da, 117 yılık özel formülüyle, çeşitliödüller kazanan ACHROMIN leke giderici serisini üretmiştir.

ACHROMIN leke giderici serisinin tüm ürünleri; hamilelik, güneş yanıkları,yaşlılık ve çiller gibi birçok cilt lekelerinin giderilmesinde başarılısonuçlar elde etmiştir.

 

 

ACHROMIN 45 ML

Yüzdeki ve vücuttaki koyu lekeleri (çiller, yaşlılıklekeleri, hamilelik sonrası lekeler, güneş yanığı lekeleri vs.) hızlı ve etkilibir biçimde giderilmesine yardımcı olur. Ürünün aktif bileşenleri(Malaclear,betakaroten) sayesinde melanin pigmentinin aşırı üretimi blokeedilir ve mükemmel leke açıcı etki sağlanır. Achromin Leke Açıcı Krem UVkorumalı oluşu sayesinde uygulandığı her cilt tipi için dış etkenlere karşımükemmel bir koruma kalkanı oluşturur. Çok hassas cilt tiplerinde kullanımındadahi oldukça nazik ve başarılı sonuçlar elde edildiği kanıtlanmıştır.KULLANIM ŞEKLİ
Temiz ve kuru cilde dairesel masaj hareketleriyle krem iyice emilene kadarsabah ve akşam olmak üzere günde iki uygulanır.

 

 

MİKTARI

 

45 ml

 

 

Etken maddeler: cosmo c250, melaclear2, betakaroten

Cosmo C250
Vucudumuzda bulunan doğal amino asit türevlerinden oluşuyor. Cildin PHdengesini ve hücrelerinin kontrollu olarak büyümesini düzenler. Biyolojik açıdançok fonksiyonu olan bir amino asit kullanıldığı yerler cilt leke kremleri, yüzeparlaklık veren ürünlerde ve yüz sıkılaştırıcı kremlerinde.bu hammadde lekekremlerinde kullanıldığında vucutta lekeyi sağlayan tirosinaz enzimininçalışmasını engelliyor.Yani bir çeşit inhibitör (ilaç gibi). Bu şekilde cilttonunu düzenliyor. Esmer lekeli insanlarda cosmo c250 içinde bulunduğu kremkıyaslamalı olarak 4 hafta boyunca belirli periyotlarda hastaların ciltlerineuygulanmış ve kojik asitten daha başarılı sonuçlar elde edilmiştir.

Melaclear2
Keratolic enzim içeren hidyo glikolic çözeltidir. Güçlü pigment yani koyulekeleri sağlayan epidermal hücrelerin elimine edilmesini sağlar. Tirosinasenziminin (leke yapan enzim)vucuttaki aktifliğini kontrol ederek yani enziminçalışmasını düzenleyerek cilt üzerindeki renklenmeyi giderir. Bu kimyasalınçalışmasını sağlayan içindeki diğer bileşikler yani Beta karoten glukonik asitve oktandiol denilen bir alkol çeşidi. Bu üç ayrı bileşikte farklı şekillerdebu renk koyulaşmasını sağlayan tirosinaz enziminin aktivitesini düşürüyorlar.Cildin açılmasını ve parlaklaşmasını sağlıyorlar. Bu ürün tamamen tedavi ediciözelliğe sahiptir.Hücresel yenilenmeyi hızlandırıyor.Ve bu tirosinas enizimininneden olduğu reaksiyonu engeller.

Beta karoten
Serbest radikallerin nötralize edilmesine yardımcı olan güçlü birantioksidandır.

6 haftalık düzenli kullanım esnasında cildinizin günden güne artan yumuşaklığı,elastikiyeti ve mükemmel görüntüsü sizi beklentilerinizin çok ötesinde birsonuca ulaştıracaktır.


sayac
Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.

 Yardıms
 
 
Listelenen bu ürün, satıcının sorumluluğundadır